Юлия Тимошенко (tymoshenkoua) wrote,
Юлия Тимошенко
tymoshenkoua

Відповідь на коментарі про "Ідеальну країну".

Сьогодні зазирнула  на ЖЖ,  побачила, як багато коментарів та запитань. Дякую всім!

Щодо проекту "Ідеальна країна". Одразу скажу – цей проект був, по-своєму, успішним. Не зовсім так як хотілося б, і не зовсім так як я його бачила, але - він був реалізований.

"Ідеальна  країна" – це перша спроба  налагодити якісну комунікацію  між владою та суспільством. Ми  хотіли зробити так, щоб влада почула людей, а люди, особливо інтелектуальна частина суспільства, донесли до влади свої головні повідомлення, поради і навіть критику.

Ми відкрили сайт "Ідеальна країна", який дав  нам перший зріз найголовніших пріоритетів, найголовніших пропозицій, на які очікувала інтелектуальна частина суспільства. 

Згодом  ми саме на базі пропозицій, які були надані "Ідеальній країні", розробили програму "Український прорив". Нагадаю, що ця програма внесена до Верховної Ради і дуже довго очікує свого прийняття. Водночас ми, поки парламент знаходиться в непрацездатному стані, почали втілювати в життя окремі елементи цієї програми. 

Крім  того, ми запросили тих людей, які найактивніше працювали на сайті "Ідеальна країна", до реальної влади. Сьогодні вони на тих чи інших напрямках та рівнях влади успішно працюють. 

Однак ми зіткнулися з величезною проблемою, пов’язаною з обробкою дуже різноманітної і багатопланової інформації, яка почала надходити на сайт "Ідеальна країна". Ми не врахували того, що сайт мусить знаходитися в системі самоорганізації і видавати кінцеве рішення, яке вже обговорено в Інтернет-середовищі. Так проекти через силове адміністрування просто не працюють.

Саме  тому зараз ми думаємо над тим, як організувати комунікацію між владою й Інтернет-спільнотою таким чином, щоб ця спільнота, тобто – Ви всі - мали можливість аналізувати пропозиції, вибирати з них найефективніші, доводити їх до стану проектів і видавати владі як готові нормативне рішення. 

Я не забула про “Ідеальну країну” і не покинула її. Я обіцяю що доведу цей  проект до логічного і результативного завершення. А тому нам разом з Вами ще належить пройти шлях від “Ідеальної країни” до Ідеальної країни...
Tags: Ідеальна Країна, Український прорив, Юлія Тимошенко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 253 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →